تنیس
پرونده رقابت های قهرمان کشوری دختران بسته شد
رقابت های قهرمان کشوری تنیس دختران با معرفی نفرات برتر بخش انفرادی و تیمی به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های قهرمان کشوری تنیس دختران به مدت یک هفته به میزبانی هیئت تنیس مازندران و در رده سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال و تیمی برگزار شد و در نهایت با […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/04


دبیر فدراسیون از تمرینات تیم ملی نوجوانان بازدید کرد
کامیار کیمیایی برای ارزیابی روند آماده سازی تیمهای ملی نوجوانان کشورمان به کیش سفر کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی اردوی آماده سازی تیمهای ملی زیر ۱۴ سال کشورمان در جزیره کیش پیگیری می شود که کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون با حضور بر سر تمرینات ملی پوشان از روند آماده سازی آنها […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/04


سابقه اجرایی «سلطانی فر» می تواند به ورزش کمک کند
رئیس فدراسیون تنیس درباره وزیر پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت ورزش و جوانان گفت: سابقه طولانی اجرایی « مسعود سلطانی فر» می تواند به ورزش کشور کمک کند. «مجید شایسته» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره معرفی مسعود سطانی فر از سوی رئیس جمهوری به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش گفت: هنوز برای […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/04


میثم عزیزی به عنوان سرپرست هیئت تنیس خراسان شمالی منصوب شد
مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان سرپرست هیئت تنیس خراسان شمالی را منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: طی حکمی از سوی مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان ، میثم عزیزی به عنوان سرپرست هیئت تنیس خراسان شمالی منصوب شد که در این حکم آمده است: جناب آقای میثم عزیزی سلام علیکم  با […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/04


” فضل‌الله حیدری” به عنوان رئیس هیئت تنیس لرستان انتخاب شد
مجمع انتخاباتی هیئت تنیس لرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: مجمع انتخابات رئیس هیئت تنیس لرستان با حضور عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد. در این مجمع ” فضل‌الله حیدری” تنها کاندید احراز این پست با […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/03


تنیسورهای برتر به فینال رسیدند / جدال تهران و آذربایجان غربی برای فتح جام قهرمانی
تنیسورهای برتر به مرحله فینال رقابت های قهرمان کشوری تنیس دختران راه یافتند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در ادامه رقابت های قهرمان کشوری تنیس دختران درمجموعه ورزشی داراب ساری ، تنیسورها برای رسیدن به فینال به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت از بین تنیسورهای حاضر نفرات برتر به فینال رسیدند که نتایج […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/03


اطلاعیه حضور در مسابقات بین المللی پیشکسوتان( بانوان)
به اطلاع می رساند پنجمین دوره رقابت های بین المللی پیشکسوتان در دو بخش آقایان و بانوان از ۱۰ آبان ماه در مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن اصفهان آغاز می شود.  ثبت نام و قرعه کشی مسابقات روز یکشنبه ۹ آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در محل برگزاری بازیها انجام می شود و حضور […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/03


مجید شایسته: کنفرانس مربیان آسیا به علمی تر شدن تنیس کمک کرد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس مجید شایسته در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: بطور کلی میزبانی کنفرانس مربیان آسیا در تهران اتفاق بسیار بزرگی در ورزش کشور و حوزه آموزش بود. این کنفرانس با حضور ۳۴۳ مربی داخلی و خارجی در شرایط بسیار خوبی برگزار شد و شرکت کنندگان با حضور در کلاس […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/02


تاجیکستان به عنوان میزبان مسابقات فدکاپ در سال ۲۰۱۷ معرفی شد
رقابت های گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه ( فدکاپ) تیر ماه سال آینده به میزبانی تاجیکستان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی رقابت های فدکاپ گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه تیر ماه سال آینده برگزار می شود که از سوی فدراسیون جهانی ف تاجیکستان به عنوان میزبان این مسابقات معرفی […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/02


صعود تنیسورهای برتر به مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمان کشوری دختران
تنیسورهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمان کشوری تنیس دختران مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های قهرمان کشوری دختران به میزبانی هیئت تنیس مازندران و در مجموعه ورزشی داراب پیگیری شد و تنیسورها در بخش انفرادی و تیمی به مصاف یکدیگر رفتند. در بخش انفرادی این رقابت ها […] ...(ادامه مطلب)

انتشار در تاریخ 1395/08/02


صفحه 1 |